• head_banner

Одборот GPSF

  • Huawei GPSF Service Board with B+ C+ C++ SFP

    Сервисна табла Huawei GPSF со B+ C+ C++ SFP

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-портна плочка за интерфејс GPON OLT

    GPSF е најпродаваниот сервисен табла GPON на Huawei MA5800 Series OLT

    Huawei 16-GPON порта интерфејс картичка со B+/C+/C++ SFP модул

    Поддршка поделен сооднос 1:128

    Брзина на пренос: 2,488 Gbit/s, брзина на прием: 1,244 Gbit/s

    Тип на интерфејс: SC/PC